Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE FURTUN SI SUPAPA SISTEM HIDRAULIC
- Număr anunț
- DA21638770
- Autoritate contractantă
- S.C. MODERN CALOR S.A. BOTOSANI (CUI RO26892574)
- Furnizor / câștigător
- 3 ASI SRL (CUI RO14553140)
- Cod CPV
- 42124221-9 · Piese pentru grupuri hidraulice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.341,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.341,18 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 11:25
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.341,18 RON
din 1.341,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro