Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,3% sub estimat

Ustensile de bucatarie

Număr anunț
DA21635825
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.988,74 RON
Valoare atribuită
2.739,30 RON 8,3% sub estimat
Data publicării
02.11.2018 09:28
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.739,30 RON

din 2.988,74 RON estimat 8,3%

Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 249,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.