Ofertă acceptată Cumpărare directă

Porti acces - constructii sudate- Gradinita Unirea

Număr anunț
DA21634589
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU UNIREA (CUI 12884148)
Furnizor / câștigător
METCOMP UNIREA SRL (CUI RO30736336)
Cod CPV
44221310-1 · Porti de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.204 RON
Valoare atribuită
6.204 RON
Data publicării
02.11.2018 08:34
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.204 RON

din 6.204 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.