Ofertă acceptată Cumpărare directă

catalog si caiet educatoare

Număr anunț
DA21628852
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 TIMISOARA (CUI 29126970)
Furnizor / câștigător
EDITURA DIANA SRL (CUI RO15596697)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,55 RON
Valoare atribuită
299,55 RON
Data publicării
01.11.2018 12:40
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,55 RON

din 299,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.