Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE PARCARE ADIACENTA SCOLII GIMNAZIALE NR. 1 SINTANDREI, COMUNA SINTANDREI

Număr anunț
DA21630373
Autoritate contractantă
COMUNA SANTANDREI (PRIMARIA) (CUI 4794583)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213.243,76 RON
Valoare atribuită
213.243,76 RON
Data publicării
01.11.2018 13:43
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213.243,76 RON

din 213.243,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.