Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motor de actionare cradle pentru CT BRIGHT SPEED 16
- Număr anunț
- DA21635550
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO26292537)
- Cod CPV
- 33124000-5 · Aparate si accesorii de diagnosticare si de radiodiagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.660 RON
- Valoare atribuită
- 4.660 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 09:18
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.660 RON
din 4.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro