Ofertă acceptată Cumpărare directă

RNASE A (20MG/ML) 25M/ATP DETERMINATION KIT sp1/AF488 ANNEXIN KIT 250 ASSAY 1 KIt

Număr anunț
DA21632861
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.010 RON
Valoare atribuită
6.010 RON
Data publicării
01.11.2018 15:29
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.010 RON

din 6.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.