Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tocatoare resturi vegetale cu ciocane pentru buldoexcavator CASE 580ST

Număr anunț
DA21632523
Autoritate contractantă
COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
Furnizor / câștigător
TITAN MACHINERY ROMANIA SRL (CUI RO29352595)
Cod CPV
42420000-6 · Cupe, bene, graifare si clesti pentru macarale sau pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
01.11.2018 15:11
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.