Ofertă acceptată Cumpărare directă

Albumin Fraction V (pH 7.0) for Western blotting

Număr anunț
DA21631196
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI RO29662316)
Cod CPV
24956000-0 · Peptone si substante proteice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
736,02 RON
Valoare atribuită
736,02 RON
Data publicării
01.11.2018 14:16
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

736,02 RON

din 736,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.