Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,5% sub estimat
DECOLMATARE BARAJ HOLMU, DIN COMUNA ZEMES, JUDET BACAU
- Număr anunț
- DA21601657
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- OVERLAND GRUP SRL (CUI RO16541290)
- Cod CPV
- 45112400-9 · Lucrari de excavare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.955,80 RON
- Valoare atribuită
- 26.776,12 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2018 10:52
- Termen limită
- 04.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.776,12 RON
din 28.955,80 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 2.179,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.