Ofertă refuzată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA21601469
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ODOBESTI (CUI 24303648)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,74 RON
Valoare finală
272,74 RON
Data publicării
30.10.2018 10:46
Data finalizării
02.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.