Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mediu de cultura MB Bact - Antibiotic Supplement KIT

Număr anunț
DA21554233
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
ROTARY MAX INVEST SRL (CUI RO25799940)
Cod CPV
24327000-2 · Diverse substante chimice organice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare finală
1.090 RON
Data publicării
24.10.2018 11:21
Data finalizării
02.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.