Acasă · Licitații
· Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
liv 52 sirop
- Număr anunț
- DA21634445
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- FARMALIV SRL (CUI RO7375644)
- Cod CPV
- 33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,04 RON
- Valoare atribuită
- 117,04 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 08:25
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
117,04 RON
din 117,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro