Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Xerox WorkCentre 3335DNI, laser alb-negru, Fax, A4, 33 ppm, Duplex, ADF, Retea, Wire

Număr anunț
DA21633527
Autoritate contractantă
Agentia de Investigare Feroviara Româna - AGIFER (CUI 34988646)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385,71 RON
Valoare atribuită
1.385,71 RON
Data publicării
01.11.2018 16:23
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.385,71 RON

din 1.385,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.