Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Procesor Intel® Core™ i5-6600K, 3.5GHz, Skylake, 6MB, Socket 1151, Box [BX80662I56600K]
- Număr anunț
- DA21607410
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE SERVICII PUBLICE PLOIESTI (CUI RO1343872)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.050,41 RON
- Data publicării
- 30.10.2018 14:39
- Termen limită
- 04.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.050,41 RON
din 798,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro