Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole

Număr anunț
DA21631369
Autoritate contractantă
COMUNA SOTRILE PRAHOVA (CUI 2843434)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI RO17821493)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.291,35 RON
Valoare atribuită
1.291,35 RON
Data publicării
01.11.2018 14:22
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.291,35 RON

din 1.291,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.