Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,4% sub estimat
Kyocera TK1140 - cartus laser
- Număr anunț
- DA21629224
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,82 RON
- Valoare atribuită
- 642,57 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2018 12:56
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
642,57 RON
din 671,82 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 29,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.