Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP 12A (Q2612A)/ HP CF280/505X/ HP CF280/505X/ HP Q7115X/7553X

Număr anunț
DA21628882
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.298,48 RON
Valoare atribuită
1.298,48 RON
Data publicării
01.11.2018 12:41
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.298,48 RON

din 1.298,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.