Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER LEXMARK/HP/TOSHIBA

Număr anunț
DA21621659
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 307 (CUI 24125052)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.306,23 RON
Valoare atribuită
6.306,23 RON
Data publicării
31.10.2018 15:52
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.306,23 RON

din 6.306,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.