Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Lexmark MX517de, A4, Duplex

Număr anunț
DA21630636
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.473,03 RON
Valoare atribuită
1.473,03 RON
Data publicării
01.11.2018 13:55
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.473,03 RON

din 1.473,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.