Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet echipamente si accesorii pentru computer - Ref.4384587 - Cercetare
- Număr anunț
- DA21630297
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.315 RON
- Valoare atribuită
- 6.315 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 13:40
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.315 RON
din 6.315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro