Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala HP LaserJet Pro MFP M26nw, Retea, Wireless pentru Orasul Stei

Număr anunț
DA21626044
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
TOTAL BLUE SRL (CUI 25076900)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720 RON
Valoare atribuită
1.720 RON
Data publicării
01.11.2018 10:56
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.720 RON

din 1.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.