Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard Disk, HDD, intern 4TB, 4TB , Seagate IronWolf Pro 3.5", SATA 3 7200 rpm 128MB, NAS ST4000NE0025
- Număr anunț
- DA21614439
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.460 RON
- Valoare atribuită
- 1.460 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 11:06
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.460 RON
din 1.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro