Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional laser monocrom Xerox B1022
- Număr anunț
- DA21606519
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
- Furnizor / câștigător
- A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780 RON
- Valoare atribuită
- 1.780 RON
- Data publicării
- 30.10.2018 14:00
- Termen limită
- 04.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.780 RON
din 1.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro