Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de gaurit / insurubat cu percutie cu acumulator 18V Li-Ion, Anunt ADV1043037

Număr anunț
DA21630084
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
42631000-8 · Masini-unelte de finisare a metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.788,53 RON
Valoare atribuită
2.788,53 RON
Data publicării
01.11.2018 13:31
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.788,53 RON

din 2.788,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.