Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat
Reparatii strazi pietruite
- Număr anunț
- DA21633647
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- FLUMY TRANS S.R.L. (CUI 14528147)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.151 RON
- Valoare atribuită
- 127.123,21 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2018 16:46
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
127.123,21 RON
din 130.151 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 3.027,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.