Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECO HIPPis PIURE FRUCTE PIERSICA,MAR,MANGO 100G; ECO HIPP AMESTEC DE LEGUME 125G

Număr anunț
DA40447017
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
15332270-7 · Piureuri de fructe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
865,66 RON
Valoare atribuită
865,66 RON
Data publicării
21.05.2026 10:52
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
25.05.2026 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

865,66 RON

din 865,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.