Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEXATOBROM (TOBRAMYCINUM +DEXAMETAZONUM) 1MG+3MG/ML-5ML ROMPHARM

Număr anunț
DA21635781
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,38 RON
Valoare atribuită
10,38 RON
Data publicării
02.11.2018 09:26
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,38 RON

din 10,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.