Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VIROLEX 250MG PULB. SOL. INJ. X 5FL (ACICLOVIRUM)
- Număr anunț
- DA21634601
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.860 RON
- Valoare atribuită
- 3.860 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 08:35
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.860 RON
din 3.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro