Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spironolactona 25mg ,NISTATINA COMPR. FILM. 500.000ui,CARBAMAZEPIN COMPR. 200mg ,DULCOLAX ( R ) 5 MG

Număr anunț
DA21632782
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.137,50 RON
Valoare atribuită
6.189,30 RON
Data publicării
01.11.2018 15:25
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.189,30 RON

din 6.137,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.