Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLUCONAT DE CALCIU 94mg/ml,USCOSIN 10mg X 6 SUPOZ,NOVOCALMIN 300mg SUPOZ.

Număr anunț
DA21626723
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353,80 RON
Valoare atribuită
353,80 RON
Data publicării
01.11.2018 11:19
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,80 RON

din 353,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.