Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acid L-Glutamic

Număr anunț
DA21615692
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI RO8529458)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.407,32 RON
Valoare atribuită
1.407,32 RON
Data publicării
31.10.2018 11:49
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.407,32 RON

din 1.407,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.