Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE PENTRU INTRETINERE

Număr anunț
DA21635990
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,10 RON
Valoare atribuită
226,10 RON
Data publicării
02.11.2018 09:36
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,10 RON

din 226,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.