Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii montaj anvelope turism R15 si R16
- Număr anunț
- DA21631541
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- TIRES AND PARTS SRL (CUI RO35056829)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441,21 RON
- Valoare atribuită
- 441,21 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 14:28
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
441,21 RON
din 441,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro