Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aspiratoare

Număr anunț
DA21629859
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PETRI MOR" BOGDAND (CUI 17337842)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,91 RON
Valoare finală
208,91 RON
Data publicării
01.11.2018 13:22
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.