Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuști pentru dotarea padocurilor (adăposturilor)

Număr anunț
DA21628457
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
CĂSUŢECĂŢEI S.R.L. (CUI RO15294184)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.100 RON
Valoare atribuită
22.100 RON
Data publicării
01.11.2018 12:24
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.100 RON

din 22.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.