Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carucior platforma 300 Kg, Evotools, 89x58 cm, maner otel pliabil, platforma PVC [675164]
- Număr anunț
- DA21625674
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 986,22 RON
- Valoare atribuită
- 986,22 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 10:43
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
986,22 RON
din 986,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro