Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTAINERE SI PUBELE DE GUNOI

Număr anunț
DA21613163
Autoritate contractantă
Comuna Epureni (CUI 3394112)
Furnizor / câștigător
STĂNESCU GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38002033)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
31.10.2018 10:24
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.