Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,6% sub estimat

Intretinere parapeti de siguranta la poduri din Comuna Zemes, judetul Bacau

Număr anunț
DA21587040
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
OVERLAND GRUP SRL (CUI RO16541290)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.668,76 RON
Valoare atribuită
71.006,71 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
29.10.2018 09:42
Termen limită
04.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.006,71 RON

din 73.668,76 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 2.662,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.