Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPLET SCHIURI TURA ALPRORUTE 82 (LEGATURI,PIEI FOCA,BETE TURA)

Număr anunț
DA21633719
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Jandarmi Judetean Neamt (CUI 13598012)
Furnizor / câștigător
RODIMARKET SRL (CUI RO2050196)
Cod CPV
35100000-5 · Echipament de urgenta si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.907,60 RON
Valoare atribuită
68.906 RON
Data publicării
01.11.2018 17:20
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.906 RON

din 68.907,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.