Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DT in vederea avizarii de care ABA Olt -pasarelei pietonale Zona Blocuri si str. Tudor Vladimirescu
- Număr anunț
- DA21622774
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- CIORANU ION SRL (CUI 24440432)
- Cod CPV
- 71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 08:23
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro