Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari sistematice de cadastru pe sectoare cadastrale in vederea inscrierii imobilelor in CF

Număr anunț
DA21621005
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (CUI 4246157)
Furnizor / câștigător
BIROU CADASTRU SI TOPOGRAFIE MANYA LORAND (CUI 36468917)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.720,50 RON
Valoare atribuită
22.720,50 RON
Data publicării
31.10.2018 15:16
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.720,50 RON

din 22.720,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.