Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAMPOANE ABSORBANTE CU ARIPIOARE 4mm

Număr anunț
DA21636085
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52 RON
Valoare atribuită
52 RON
Data publicării
02.11.2018 09:40
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52 RON

din 52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.