Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente pentru dotarea bucatariilor si a barurilor
- Număr anunț
- DA21631733
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39711430-2 · Plite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.416,59 RON
- Valoare atribuită
- 61.416,59 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 14:37
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61.416,59 RON
din 61.416,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro