Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dozator sapun inox Meco SD 82

Număr anunț
DA21630237
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTA IOSIF SAVA (CUI 20769395)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831700-3 · Distribuitoare automate de sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623 RON
Valoare atribuită
623 RON
Data publicării
01.11.2018 13:37
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623 RON

din 623 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.