Număr anunț
DA21629012
Autoritate contractantă
ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
Furnizor / câștigător
SILK CONTACT SRL (CUI RO4422970)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.390,76 RON
Valoare atribuită
2.390,76 RON
Data publicării
01.11.2018 12:47
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.390,76 RON

din 2.390,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.