Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuptor cu microunde HEINNER HMW-20MWH, 20 l, 700 W, Mecanic, Alb [HMW-20MWH]
- Număr anunț
- DA21624290
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,95 RON
- Valoare atribuită
- 194,95 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 09:48
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
194,95 RON
din 194,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro