Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap pentru instrumentar DM 04

Număr anunț
DA21622077
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.113,50 RON
Valoare atribuită
6.714,30 RON
Data publicării
31.10.2018 16:43
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 06:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.714,30 RON

din 6.113,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.