Ofertă acceptată Cumpărare directă

Material Antiderapant cu Transport Inclus

Număr anunț
DA21599580
Autoritate contractantă
COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI RO4327545)
Furnizor / câștigător
DAMI-PROD-COM SRL (CUI RO735096)
Cod CPV
44113910-7 · Materiale de intretinere rutiera de iarna (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.875 RON
Valoare atribuită
7.875 RON
Data publicării
30.10.2018 09:35
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.875 RON

din 7.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.