Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub beton cu diametru 40

Număr anunț
DA21635911
Autoritate contractantă
COMUNA SUNCUIUS (CUI 4784199)
Furnizor / câștigător
DUNEŞ DUMITRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 19562832)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
02.11.2018 09:33
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.